„Twoje zadowolenie, jest naszym zadowoleniem”
Radosław Worski / Prezes Skaven

Na rynku istniejemy od 2004 roku, a naszą specjalnością i zamiłowaniem jest rekuperacja. Wykonaliśmy ponad 800 instalacji na terenie całego kraju. Celem naszego działania jest zadowolenie klientów, dlatego ze wszystkich sił staramy się sprostać Ich oczekiwaniom.

Podstawą aktualnej działalności jest montaż systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, gruntowego wymiennika ciepła oraz systemu centralnego odkurzacza. Mając na uwadze troskę o naszych klientów poszerzyliśmy swoją działalność o montaż klimatyzacji, ogrzewania, systemów solarnych, pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy usługi kompleksowe, aby Państwo nie tracili czasu i pieniędzy na poszukiwanie ekip montażowych, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach łatwo trafić na przypadkowych instalatorów, którzy nie mając doświadczenia narażają Państwa na ryzyko, jakim jest niepoprawnie zaprojektowana i wykonana instalacja. Klienci są wizytówką naszej firmy, dlatego zawsze jesteśmy do Ich dyspozycji wykonując serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne naszych instalacji. Dysponujemy własnymi, doświadczonymi ekipami montażowymi, dzięki czemu możemy zagwarantować, że instalacja zostanie wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną oraz normami estetycznymi. Na sprawne działanie instalacji wykonanej na rurach sztywnych dajemy 10-cio letnią gwarancję.

Zaangażowany i doświadczony zespół naszych pracowników, długoletnia praca w branży, doskonała znajomość rynku, indywidualne podejście do klienta – to wszystko po to, aby stać się dla Państwa godnym zaufania partnerem.

Co nas wyróżnia:

 1. To my wykonaliśmy czołowe instalacje w kraju m.in. na takich obiektach jak:
  • Dom Pasywny w Smolcu – pierwszy certyfikowany dom pasywny w Polsce;
  • Dom na wodzie – pierwszy tego typu budynek w Polsce;
  • Centrum Edukacji Ekologicznej „Dom Ogrodnika” w Krzyżowej;
 2. Ponad 800 instalacji w kraju;
 3. 17-sto letnie doświadczenie w branży rekuperacyjnej;
 4. Indywidualne podejście do każdego klienta;
 5. Kompleksowość wykonywanych usług;
 6. 10-cio letnia gwarancja na instalację wykonaną na rurach sztywnych;
 7. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
 8. Stosowanie materiałów najwyższej jakości;
 9. Wysoki standard i estetyka wykonanych instalacji;
 10. Wykonanie protokołu skuteczności wentylacji po ówczesnych pomiarach przepływu powietrza;
 11. Certyfikaty i referencje.

Referencje i certyfikaty:

NASI PARTNERZY:

Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.