„Twoje zadowolenie, jest naszym zadowoleniem”
Radosław Worski / Prezes Skaven

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Specjalizacją firmy SKAVEN jest kompleksowa instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji oraz gruntowe wymienniki ciepła Wykonujemy montaże kompletnych sieci wentylacyjnych w domach jednorodzinnych, lokalach usługowych czy budynkach kubaturowych.

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Proces rozpoczyna wnikliwa rozmowa z doradcą i przekazanie swoich oczekiwań względem instalacji. Plan prowadzenia przewodów zawsze rozpatrywany jest z Klientem indywidualnie, biorąc pod uwagę przyszłe przeznaczenie i zagospodarowanie przestrzeni w pomieszczeniach.  Wykfalifikowany zespół Inżynierów zaproponuje Państwu wsparcie merytoryczne i zaproponuje optymalne rozwiązania bazując na doświadczeniu, w zgodzie z przepisami i regulacjami prawnymi.

Rekomendujemy umówienie bezpłatnego spotkania w miejscu realizacji prac, aby rzetelnie ocenić warunki i dokonać szczegółowych ustaleń. Doświadczony przedstawiciel jest w stanie wychwycić niuanse, które usprawnią montaż oraz funkcjonalność całego układu.

JAK PRACUJEMY

W swoich realizacjach wykorzystujemy system trójnikowy z wykorzystaniem kanałów stalowych ocynkowanych. Jako nieliczni wykonawcy jesteśmy w stanie dopasować się do architektury budynku dzięki kanałom płaskim. Wykorzystanie tej technologii pozwala na maksymalne dostosowanie się do projektu z zachowanie cennej przestrzeni użytkowej.

Wszystkie przewody są izolowane wysokiej jakości wełną mineralną, dzięki czemu instalacja nie generuje strat ciepła i jest wygłuszona. Ponadto stosujemy przepustnice regulacyjne, które utrzymują prędkość w przewodach i umożliwiają dokładną regulację systemu.

Nasze ekipy wyposażone są w wysokiej jakości sprzęty potrzebne do wykonania każdej instalacji. Zaopatrujemy się w materiały w hurtowaniach instalacyjnych oraz utrzymujemy stany magazynowe, umożliwiające wykonanie prac awaryjnych.

REKUPERATORY

Montujemy głównie urządzenia polskiego producenta rekuperatorów i gruntowych wymienników ciepła PRO-VENT. Produkty rodzimej firmy cechuje niezawodność i efektywność pracy, co poświadczają użytkownicy. Fabryka produkująca podzespoły znajduje się w Polsce, dzięki czemu jakakolwiek naprawa czy modernizacja sprzętu przebiega sprawnie.

OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

Jako autoryzowany instalator jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie techniczne na każdym etapie. Wykonujemy przeglądy i serwisujemy sprzęt PRO-VENT w trakcie trwania gwarancji i po jej zakończeniu. Dzięki temu nie jesteście Państwo pozostawieni w razie jakiegokolwiek problemu - nasz serwis zawsze udzieli wsparcia tak szybko jak to możliwe. 

REFERENCJE I CERTYFIKATY

NASI PARTNERZY:

Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.