Kontakt
Pozostańmy w kontakcie


Email

Napisz - odpowiemy na Twoje pytanie jak tylko to będzie możliwe.


Zadzwoń do nas

Jesteśmy do waszej dyspozycjiI od 8.00-16.00 W DNI POWSZEDNIE


Baza wiedzy

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami

 

Najczęściej zadawane pytania

Gruntowy Wymiennik Ciepła, jest kolejnym urządzeniem, które możemy podłączyć do rekuperatora, jest on natomiast jak sama nazwa wskazuje elementem znajdującym się w gruncie, pod powierzchnią terenu.
Gruntowy wymiennik ciepła PRO-VENT GEO składa się systemu modułów specjalnie opracowanych płyt, których budowa zapewnia tzw. bezprzeponowy (tj. w bezpośrednim kontakcie z gruntem) przepływ powietrza wewnątrz wymiennika.
Wymiennik gruntowy płytowy Geo Provent nie jest odmianą wymiennika żwirowego. Należy on do grupy wymienników bezprzeponowych, czyli powietrze ma bezpośredni kontakt z gruntem poprzez system modułów specjalnie opracowanych płyt. Jego odmienna konstrukcja oraz sposób posadowienia świadczy o jego innowacyjności, a a doskonałe parametry pracy (grzanie i chłodzenie) powodują, że jest on niezastąpiony w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.
Najczęstszym pytaniem, jaki słyszymy od Inwestorów jest pytanie o możliwość podłączenia urządzeń umożliwiających dodatkowe podgrzanie (zimą), lub schłodzenie(latem) powietrza wentylacyjnego.
Bardzo często spotykamy się z pomysłem inwestorów podłączania do rekuperacji systemu ogrzewania kominkowego ( Dystrybucji Gorącego Powietrza).
Podczas projektowania i montażu instalacji rekuperacji bardzo ważny jest odpowiedni rozkład nawiewników i wywiewników w pomieszczeniach.

Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.