Domy jednorodzinne to znaczna część naszej działalności, jednak od początku funkcjonowania firmy wykonaliśmy i wykonujemy liczne instalacje wentylacji w obiektach biurowo-usługowych (m.in. budynek biurowy z halą magazynową TOI TOI Polska w Siechnicach, budynki biurowo-usługowe przy placu Jana Pawła II, w tym budynku mBanku) lokalach gastronomicznych (m.in. we wrocławskim Browarze Stu Mostów, lokalu Sushi Fresh oraz Słodkie Czary Mary na Bielanach Wrocławskich), w dużej liczbie garaży, na basenach, domu akustycznym, domach pasywnych czy słynnym pierwszym w Polsce Domu Na Wodzie. Dorobek naszej firmy świadczy o tym, że budynki użyteczności publicznej oraz te wymagające spełnienia szczególnych wymogów nie są dla nas wyzwaniem, lecz zadaniem, którego chętnie się podejmiemy.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania ofertowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.